Všeobecná informace – hodnotitelé

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 01. 2008Vážení hodnotitelé,
během ledna a února jste se účastnili semináře, který byl pořádán v Brně a poté ve dvou termínech v Praze. Tato setkání vám jistě pomohla se lépe orientovat v požadavcích na certifikované subjekty a ve sjednocení výkladů jednotlivých parametrů certifikace.

V poslední době jste už jistě navštívili několik vámi vytipovaných subjektů, které k cykloturistice ve vašem regionu mají nejblíže. Zároveň pro ně asi nebude velký problém splnit požadavky certifikace. Přesto ale určitě bude mnoho provozovatelů a majitelů, kteří neoplývají dostatečnými znalostmi z oblasti cyklistiky, aby si se všemi požadavky certifikace poradili. Právě pro tyto případy a nejen pro ně jsme připravili nabídku zajištění naplnění některých bodů certifikace, tzv. na klíč. To znamená, že si zájemce o certifikaci, v případě, že mu bude naše nabídka vyhovovat, vybere na našich webových stránkách obor, respektive část certifikace, kterou prostřednictvím naší služby potřebuje splnit. Elektronickou nebo klasickou poštou si u nás objedná materiál, který mu zašleme na dobírku.

Předkládáme tématický přehled oborů, ve kterých můžeme na základě objednávky dodat potřebný materiál:
základní nářadí pro jednoduché opravy kol
základní náhradní díly
cyklonápoje a cyklistické láhve
doplňky stravy
turistické a cykloturistické mapy – zprostředkování objednávky
interiérové stojany, háky a držáky na kola
exteriérové i interiérové stojany na kola
prostředky pro umytí kol
lékárnička


Veškerý materiál je přímo od výrobců a dovozců do České republiky, a tím jsme získali snížení ceny v některých případech až o 20% oproti cyklistickým prodejnám. Doporučujeme, abyste s klientem podrobně projednali jeho potřeby v materiálním zabezpečení dle podmínek certifikace tak, aby objednávka všeho potřebného by vyhotovena naráz, a tím se sníží i cena za dobírku. Dodávky materiálu budeme schopni vyřešit do čtrnácti dnů, postupně podle příchozích objednávek. V komentáři k jednotlivým bodům certifikace, které uvádíme v rubrice „Informace pro certifikované subjekty“, uvádíme minimální množství potřebné ke splnění certifikace a dále doporučené množství, které je nad rámec certifikace.

Nabídka – všeobecný přehledDalší informace a konzultace na tel. čísle 608 736 135, nebo e-mail: cykloklubkucera@kucera.seznam.cz

Objednávky: elektronickou poštou - cykloklubkucera@seznam.cz

klasickou poštou
Cyklo Klub Kučera Znojmo
Pražská 46
Znojmo 669 02