LOŠOVSKÝ ŘETĚZ 2012

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 07. 2012

Sobota 21.7. byl datum 1.ročníku nového maratonu „LOŠOVSKÝ ŘETĚZ 2012“  se startem v Lošově u Olomouce. Pořadatel sliboval náročnou trať a slunné počasí – nelhal. Trasa sice měřila pouhých 32km s převýšením 750m, ale dobrá polovina trasy byl singltrek plný kořenů a kamenů, prudkých sjezdů „za sedlem“, houpáků, skoků, lávek…

.....prostě technika jezdce zde hrála hlavní roli. Nedovedu si představit, jak by tato trasa byla sjízdná za mokra, ale asi nebyla J. Hustě pršet začalo při vyhlašování výsledků.

Celkovým vítězem maratonu se stal systémem start-cíl znojemský Jiří Křivánek – Cyklopoint Hatě, z členů CKK si dobře vedl Libor Šaroun. Který v kat. muži 30-49let zabral na stupních vítězů 2.místo,11 absolutně, ostatním se tak nedařilo, Vlad.Pavelka 8v kat. muži 50+,87 absolutně, Leoš Frecer 22 v kat. muži 30-49., 52abs.