ExcaliburCity MTB maraton - 19.9. Hatě u Znojma + FOTO

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 20. 09. 2015

Předposlední díl CKK cupu 2015 se odehrál na Hatích při 3.ročníku  EXCALIBUR CITY MTB MARATONu 2015. Na startu se sešla špička MTB scény se jmény jako Průdková,Fojtík,Petruš,Průdek,Rauchfuss a dalšími, nechyběli ani naši závodníci a to skoro v plné sestavě. A vzhledem k vyrovnanosti v letošním CKKcupu se mnozí odhodlali k dlouhé trati......

A začneme na dlouhé... Finální závod pro většinu (protože startují za týden jinde) se dnes rozjel na dlouhé trase,která s přísunem většího počtu bodů mohla zamíchat pořadím, a tak, když jel jeden dlouhou, museli i ostatní,aby neztratili své pozice. Nejvíce bodů si zajistila Jarka SVOBODOVÁ, která zvítězila v kategorii ženy 50+ a nenechala se nikým v CKKcupu přeskočit. Dalším, kdo byl dnes na bedně, byl Vladimír PAVELKA,který díky znalosti tratě získával na soupeře a bezpečně udržel bednu až do cíle. Umístění dalších už mimo bednu: M.Navrkal - 6.místo, L.Svoboda- 6.místo, J.Truhlář st. - 7.místo, V.Boček - 14.místo v kategoriích.

......na krátké bez rozdílu kategorií se prezentoval Libor ŠAROUN (jeho pozice v CKKcupu je víceméně jistá a plnil i pořadatelské povinnosti při dětských závodech). Svůj závod prohrál až v cílové rovince ve spurtu, kdy se mezi něj a vítěze přimotali závodníci z dlouhé a nebylo prostoru pro pokus o předjetí. Dalším byl Jiří Forman, dokončil na 7.místě v závodě bez rozdílu kategorií.

....V dětských kategoriích byli zástupci a zástupkyně CKK na bedně prakticky ve všech kategoriích, přesné výsledky přineseme po zveřejnění na stránkách pořadatele