Společenský večírek a rehabilitační vyjížďka 26. a 27. 11.2016

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 22. 10. 2016

V sobotu 26. listopadu 2016 se setkají příznivci cyklistiky na méně obvyklé akci v zcela jiném úboru než po celý rok při sportovních výkonech a turistických vyjížďkách....Společenský večírek začne ve 20.00 hodin v sále Lidového domu vstup z ulice Dělnická.  K poslechu a tanci bude opět hrát hudební skupina FREEBAND. Tradičně se mohou zájemci účastnit recesního závodu v pomalé jízdě.  Bohatá tombola bude stejně jako v minulých letech obsahovat první cenu v podobě jízdního kola. Další ceny od partnerů zájmového sdružení Cyklo Klubu Kučera Znojmo doplní výbavu cyklistů na příští cyklistickou sezónu.

Prodej vstupenek v ceně 225 Kč (místenka + večeře + nápoj) v Turistickém informačním centru, Obroková 10, Znojmo od 1. 11. 2016. Vstupenky již bez místenky a večeře budou v prodeji přímo na místě od 19.30 hodin.

Pro pořadatele z řad CKK Znojmo:

Sraz účastníků pro přípravu večírku je v sobotu v 9:30 v sále Lidového domu.

Rehabilitační vyjížďka + upozornění pro výherce kola:

Dovolujeme si upozornit budoucího majitele jízdního kola, které je na 1. místě v tombole, na skutečnost, že druhý den tj. v neděli 27. listopadu 2016, vyjíždíme na tzv. „Rehabilitační vyjížďku“ v 10.00 hodin z cyklostezky U Nové lékárny na Komenského náměstí. Účast výherce s výherním kolem na vyjížďce je bezpodmínečně nutná a je podmínkou pro vydání kola.

 

Doporučujeme výherci, aby si s sebou vzal hotovost pro úhradu skromného občerstvení v cílovém bodě vyjížďky, který bude upřesněn nejpozději ráno při zahájení vyjížďky. Celkový výlet do 15km.