CKK CUP 2017 - celkové výsledky

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 11. 09. 2017

Sobotním závodem seriálu Kolo Pro Život - Burčák Tour byl završen seriál 12-ti sportovních akcí, určených pro členy a příznivce našeho cyklo klubu pod názvem CKK CUP 2017....

Z celkového počtu do seriálu původně zařazených 15-ti akcí se 3 neuskutečnily, proto byl celkový počet započítávaných bodovaných akcí snížen z 10-ti na 8. Způsob výpočtu bodů je vždy počítán vzhledem k výsledku vítěze v dané kategorii a v případě výběru z několika tras jsou ty kratší násobeny příslušným koeficientem. Díky tomu spolu mohou soupeřit sportovci nejen různého pohlaví, ale i věku. Z celkového počtu 19 účastníků nenašel ani v letošním roce s 727 body soupeře obhájce loňského prvenství Libor Šaroun, následovaný Vladimírem Pavelkou a Janem Macinkou. Čtvrtá příčka patří zástupkyni něžného pohlaví Jarmile Svobodové, které chyběl v celkovém hodnocení k dosažení 400 bodů jediný bod. Na pátém místě skončil Jiří Forman a pořadí dalších včetně dosaženého bodového zisku si můžete prohlédnout v odkazu níže. Vyhlášení výsledků proběhne již tradičně na valné hromadě CKK na jaře příštího roku.

Všem účastníkům přejeme hodně zdraví, štěstí a spoustu krásných sportovních zážitků na akcích CKK CUP 2018, jehož první akce začíná již letos - vánočním během 25.12.