Časopis Cykloturistika 2021

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 18. 12. 2020

Náš partner, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, časopis Cykloturistika, změnil vydavatele. Vedení převzala Slávka Chrpová, jeho dlouholetá šéfredaktorka (byla u nás na besedě o svých cestách na kole)... V této souvislosti bychom vás rádi požádali o pomoc. Udržet časopis totiž znamená získat dostatečný počet předplatitelů. Prosíme všechny cykloturistické nadšence, aby pomohli zakoupením předplatného nebo darováním Dárkového poukazu na předplatné (dobrý tip na dárek, Vánoce se blíží). V opačném případě bude muset časopis ukončit svou 26letou existenci. Pomozte nám udržet tradici. Připojte se do cykloturistické rodiny – děkujeme.

Všechny informace o předplatném najdete ZDE nebo na  https://cykloturistika.cz/ v sekci předplatné a informaci také můžete sdílet na Facebooku zde. https://www.facebook.com/cykloturistikacz/posts/3218250774968560

Cyklo klub Znojmo připravil pro všechny své řádné členy a příznivce kampaň na podporu tohoto časopisu v kterém se pravidelně objevují informace o naších aktivitách.

V případě, že přinesete v době trvání naší akce Cyklo Vánoce (18. - 23.12.) doklad o úhradě předplatného tohoto časopisu na rok 2021, získáte dvě láhve 0,7l vína od lokálních partnerů – vinařů našeho spolku.

Pro nečleny spolku v případě dodržení výše uvedených podmínek je připravena jedna láhev 0,7l vína od lokálních - vinařů našeho spolku pro každého nového předplatitele.   Akce platí až do konce roku 2020. Kdo nestihne realizovat vyzvednutí bonusu do 23.12. dohodneme předání vína telefonicky na čísle 608 736 135.