Dětský dopravní den 4. 6. 2022 Hodonice - akce VZP CUP 2022

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 25. 05. 2022

Další akcí znojemského VZP CUP 2022 je dětský dopravní den, který se uskuteční v sobotu 4. 6. 2022 od 9:00 hod.... na novém místěMístem konání je nové dopravní hřiště u vlakového nádraží v Hodonicích

Mapka s možností příjezdu autem od Znojma zde

Popř. je možné přijet vlakem nebo na kole ze Znojma přes Dobšice, obec Dyje a dále až na místo po modré turistické značce.

Dětem doporučujeme přijet na jízdním kole a členové pořádajícího spolku Cyklo klubu Znojmo uskuteční technickou prohlídku jízdních kol a cyklistických přileb. Rodiče tímto získají bezpečnostní certifikát, který je bude informovat o technickém stavu kol jejich potomků a o případných nutných opravách. Po prohlídce využijí kolo na jízdu v areálu hřiště. Pro děti, které budou mít kolo v bezvadném technickém stavu jsou připraveny drobné odměny od partnerů akce BESIP a Všeobecné zdravotní pojišťovny jako hlavního partnera celého poháru. Nejen děti přihlášené do seriálu akcí VZP CUP 2022 čeká test znalostí dopravních značek a dalších předpisů potřebných pro bezpečný pohyb na kole.  Před areálem si především kluci s tatínky mohou prohlédnout hasičskou techniku Sboru dobrovolných hasičů z Hodonic a dalších složek IZS.

Pro děvčata a maminky je připraveno tzv. malovací kolo. Zájemci o tuto netradiční výtvarnou aktivitu získají originální obrázek. Pitný režim jako v předchozích akcí zajišťuje Pomona Těšetice a ochutnat bude možné pět druhů moštů. Pro všechny děti jsou připraveny drobné odměny od partnerů poháru a Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR. Těšíme se na vás v sobotu 4. 6. od 9.00 hodin. Předpokládaný konec akce ve 12.00 hodin. Další body do celkového pořadí je možné získat při 7. akci Znojemského VZP CUP 2022, kterým bude vložený závod PUMP track ve Chvalovicích ve středu 8. 6. 2022.