Klidová zóna – zábava pro celou rodinu 8. - 9. září 2023

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 06. 09. 2023

Dvanáctýn ročníkem pokračuje spolek Cyklo klub Znojmo spolu s dalšími partnery pořádáním tzv. Klidové zóny – Zábava pro celou rodinu v době Znojemského historického vinobraní mezi budovou Sokola Znojmo a sportovní halou na ulici F. J. Curie... Přístup do areálu je možný z ulice Sokolská, Havlíčkova nebo přes Horní park od plaveckého bazénu z nám. Svobody a také z  Komenského nám. kolem atletického stadionu. Zábavný program pro celou rodinu začíná v pátek 8. září v 15.00 hodin a v sobotu 9. září od 10.00 hodin. V obou dnech budou atrakce přístupny přibližně do setmění cca 20.00 hodin. Děti se mohou těšit na několik druhů šlapacích kár, trojkolek, skákací hrad, výtvarnou dílnu v podobě malovacího kola a pro nejmenší dětský koutek v budově.

Dětský dopravní koutek pro předškoláky a prvňáčky. Pro zájemce z řad starších dětí jsou připraveny testy a znalostní kviz dopravních značek. Školáci obdrží dopravní rozvrh hodin a předškoláci omalovánku s pastelkami. Rodiče mají možnost si vyzkoušet elektrokola, dřevěná kola, různé cyklokuriozity a především pro návštěvníky z větší dálky poskytneme v informačním stánku mapové podklady a tipy na cykloturistiku v našem regionu. Doprovod malých návštěvníků  uvítá v klidu pozorovat děti při jejich dovádění a přitom se občerstvit a posedět v přilehlé venkovní restauraci. Bowling. Méně zdatné cyklisty čeká výstava kreslených vtipů s cyklistickou a vinařskou tématikou od Milana Kocmánka.  Pro návštěvníky na kolech  nabízíme bezplatnou úschovu kol každý den do 22.00 hodin. Cykloturisté v klidu a bez obav o své bicykly mohou využít bohatého programu v celém městě. Vstup do  klidové zóny s programem není podmíněn vstupenkou na vinobraní.

Podrobněji se můžete s programem seznámit prostřednictvím materiálu Programový průvodce s mapou, který je k dispozici v informačních centrech a u vstupních bran do centra města.

PLAKÁT + kupón