1. závod - REMOEX DOWNHILL CUP 2007

O posledním květnovém víkendu odstartoval v Krupce u Teplic první závod Českého sjezdového bikového poháru, letos pod názvem REMOEX DOWNHILL CUP 2007.

Trať s extrémní délkou 4,5 km se u nás řadí mezi jedny z nejnáročnějších, a tak bylo i na co koukat. Závod se jel na dvě měřené jízdy jako semifinále a finále, které byly jednotlivě bodované a součet bodů dával celkové pořadí. Za Cyklo Klub Kučera Znojmo si přijeli do Krupky zazávodit : Richard Sýkora, Jan Antoš a Jirka Jonáš. Všichni startovali v kategorii HardTail (pevné rámy). Nejlépe ze znojemských závodníků si vedl Richard Sýkora, který v semifinálové jízdě zajel druhý nejlepší čas a ve finálové jízdě po dvou nešťastných pádech skončil na sedmém místě a celkově obsadil 4. příčku. Jan Antoš skončil v semifinále na 20. místě a ve finále na 25. místě. Jirka Jonáš v semifinále obsadil 21. příčku a ve finále 27. příčku.

Další závod Českého poháru ve sjezdu se jede 24.6. ve Velkých Karlovicích a již tento víkend (3.6.) startuje Český pohár ve fourcrossu v Přerově, kam se jezdci CKK Znojmo také samozřejmě chystají.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 03. 06. 2007 | 970 přečtení | Počet komentářů: 104 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server