1. závod - REMOEX DOWNHILL CUP 2007

O posledním květnovém víkendu odstartoval v Krupce u Teplic první závod Českého sjezdového bikového poháru, letos pod názvem REMOEX DOWNHILL CUP 2007.

Trať s extrémní délkou 4,5 km se u nás řadí mezi jedny z nejnáročnějších, a tak bylo i na co koukat. Závod se jel na dvě měřené jízdy jako semifinále a finále, které byly jednotlivě bodované a součet bodů dával celkové pořadí. Za Cyklo Klub Kučera Znojmo si přijeli do Krupky zazávodit : Richard Sýkora, Jan Antoš a Jirka Jonáš. Všichni startovali v kategorii HardTail (pevné rámy). Nejlépe ze znojemských závodníků si vedl Richard Sýkora, který v semifinálové jízdě zajel druhý nejlepší čas a ve finálové jízdě po dvou nešťastných pádech skončil na sedmém místě a celkově obsadil 4. příčku. Jan Antoš skončil v semifinále na 20. místě a ve finále na 25. místě. Jirka Jonáš v semifinále obsadil 21. příčku a ve finále 27. příčku.

Další závod Českého poháru ve sjezdu se jede 24.6. ve Velkých Karlovicích a již tento víkend (3.6.) startuje Český pohár ve fourcrossu v Přerově, kam se jezdci CKK Znojmo také samozřejmě chystají.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 03. 06. 2007 | 1078 přečtení | Počet komentářů: 104 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.