CyklonápojePřesné znění podmínky uvedené v certifikaci: Přizpůsobení nabídky nápojů potřebám cyklistů, v nabídce alespoň jeden osvěžující "cyklonápoj", ovocné nebo bylinkové čaje. Cena nesmí přesáhnout cenu ostatních nápojů a nealka.

Popis nabídky: přehled nápojů vhodných pro doplnění minerálních látek, stopových prvků a energie v tekutém stavu a v prášku

objednávkové číslo výrobek - popis použití cena
bez DPH
(Kč)
cena
s DPH
(Kč)
Běžná cena
v obchodech
s DPH
(Kč)
1/N-P - pomeranč Energy drink sáček 60g/750ml 33 34,70 44
1/N-C - citron
1/N-T - tropické ovoce
02/N-C-citrus mix (taurin) Isoline- ochranný nápoj
s minerály a vitamíny, v sáčku
20g/1,5 l 13 13,70 15,50
02/N-M-multifruit (koenzym Q10)
02/N-L-lesní směs
03/N Energy Mix sáček 60g/750ml 29 30,50 39
04/N Multiline light -
multivitamínový
nápoj v sáčku
2g/0,3 l 3,2 3,36 4
05/N-C-citrus ICEline fresh -
ovocný nápoj
s vitamíny a minerály
20g/0,5 l 8 8,40 10
05/N-M-multifruit
05/N-L-lesní směs
06/N-G-grep CYTOline -
isotonický
nápoj v sáčku
25g/0,3-0,5 l 9 9,45 12
06/N-C-citron
07/N-SS-snow storm POWERADE -
sportovní nápoj
v lahvi
1 lahev/0,5 l 25 26,25 35
07/N-MB-mountain blast
07/N-M-mango
07/N-CC-citrus charge
Povinné minimum – 3 druhy pitných produktů dle výběru v počtu 10 ks od každého druhu.

Doporučené plnění – 5 druhů pitných produktů dle výběru v počtu 10 ks od každého druhu.

Komentář: Mnoho cyklistů žije v životním omylu, že oni při své jízdě na kole nepotřebují prostředky tvořící pitný režim. Stále převládá názor, že se stačí „něčeho“ napít před vyjížďkou, v nejlepším případě při zastávce a potom až v cíli. Tento chybný a někdy až životu nebezpečný názor jste si mnozí z vás vyzkoušeli sami na sobě nebo někoho z vašich přátel postihla nevolnost, mdloby, křeče a celková únava celého organismu. Nepříjemnou zkušenost ještě mnoho cyklistů neumí ani správně vyhodnotit a přisuzují je horší fyzické kondici. Na druhé straně se stále zvětšuje skupina cyklistů, kteří bez cyklistické láhve naplněné produkty, které jim dodají nejen energii, ale především sportovní aktivitou ztracené minerální látky a stopové prvky, nevyjedou na cyklistický výlet. Zapomeňte také na to, že pivo (i sebelepší značky, nealkoholické a dobře vychlazené) je to správné, co pro svůj organismus můžete udělat. Ani široká nabídka různých sycených limonád, které obsahují velké množství cukru, nemohou vyřešit doplnění tekutin a ztracených minerálů. Nabízené produkty jsou v jednorázovém balení a stačí přilít vodu a pitný režim je k dispozici. Cyklistům doporučujeme po vyjížďce nejprve vypít tyto vhodné tekutiny, které si mohou sami připravit z vaší nabídky a potom jistě rádi vychutnají orosený pivní mok. Snažte se ve svých provozovnách ukázat alespoň část prostředků pro pitný režim a zjistíte, že mnoho cyklistů o vaši nabídku projeví zájem, neboť tyto produkty znají a bude pro ně příjemným zjištěním, že si je mohou zakoupit i u vás.

Poznámka: Co je to hypotonický, isotonický a hypertonický nápoj?

Hypotonický iontový nápoj bude mít tendenci se rychle vstřebat do vašeho těla a přinese nejrychlejší přístup tekutin. Hodí se při fyzické aktivitě v horkém prostředí (např.: v létě)
Isotonický iontový nápoj vám taktéž pomůže rychle doplnit tekutiny, ale ne stejně rychle jako nápoj hypotonický.
Hypertonický nápoj není určen pro rychlé doplnění tekutin a není vhodný při fyzické zátěži a dehydrataci.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 28. 01. 2008 | 1239 přečtení | Počet komentářů: 850 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server