Hluboká dobyta - Twin MTB Rally

Na Hluboké se v sobotu 19. dubna závodilo o čtvrté tituly v závodě Twin MTB Rallye Vltava. Znojemská výprava zde dokázala v silné konkurenci stanout 3krát na stupních vítězů.

O první sady medailí bojovali v pěti rozjížďkách nejprve malé děti, které svojí bojovností někdy předčili své dospělé kolegy.

Právě v těchto kategoriích se nám dařilo nejvíce. Jiří šrůtka ml. dokázal v zvítězit v kategorii do 6 let a stejně tak i Natálie Šrůtková v kategorii žákyň do 12 let. Ta dokonce ve společném startu s chlapci dojela na 3. místě.

Hlavní závod na horských kolech startoval u sportovního hotelu Barborka a jeho trať zavedla závodníky do okolních lesů, kdy bylo po jarních deštících spousta bahna. Závodilo se na krátké 28 km trati a také na dvojnásobné 56 km dlouhé. Kratší závod měl na 28 kilometrech s převýšením 610 metrů a vyhrál ho Martin Polák (Galaxy GS Jistebnice) před Karlem Harazimem (ČS MTB). O třetí místo svedli v cílové rovince tvrdý boj dva závodníci a na cílové pásce byli nakonec ve stejném čase, bronz tedy patřil Michalu Pilouškovi (XTERRA Team) a Františku Lojínkovi (Kraken Team Dobříš). V kategorii mužů nad 40 let si dojel znojemský Jiří Šrůtka pro třetí místo.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 27. 06. 2008 | 1301 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.