GALAXY SÉRIE - Náměšť nad Oslavou

29.8. 2008 se v Náměšti n/Osl. uskutečnil 8.závod prestižní Galaxy serie 2008. opět s účastí znojemských reprezentantů CK Kučera.

Trasy byly tradičně dvě, delší 63 (převýšení 1150m) a kratší 41km( 650m). Sluníčko hřálo, takže na suchou, kamenitou a rychlou trať se vydalo přes 350 závodníků. A "Kučerovští" se neztratili. Jiřík Šrůtka vyhrál svoji dětskou kategorii, Nátálka Šrůtková dojela v té své druhá.

Mezi dospělími na trase 41 km startoval Jiří Šrůtka st. a odváží si nepopulární bramborovou medaili, kdy na bednu měl opravdu kousek, prý kdyby tušil,že závodník před ním je ze stejné kategorie, tak by se i "zmáčknul". Na delší 63km trasu se vydali Martin Chalupa a Libor Šaroun, Martin zajel spolehlivě svůj standart, to Libor se rozjel a výhoda startu z první vlny a dobrá forma na závěr sezóny mu vynesla letošní první bednu, skončil třetí za věčně prvním P.Bartoněm .

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 20. 09. 2008 | 1265 přečtení | Počet komentářů: 123 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.