Informace

VALCHOVSKÝ DRTIČ 2012

Ať už zní název maratonu či závodu jakkoliv, VALCHOVSKÝ DRTIČje název, který spíše odradí, než přiláká na start J. S udávaným převýšením 1200m na 50km se řadí mezi ty náročnější a to byl letos první ročník!.....

…cyklocomputer však spočítal 52km a 1470 výškových metrů a to vše při úmorném dusnu a chvilkovém deštíku, taky rychlostní průměr vítěze byl 23km/h a to je známka o náročnosti. Na startu se objevili i naši závodníci a ostudu si neudělali…. Libor ŠAROUN: 8 celkově, 2.ve své kategorii 30-39let a další „bedna“ pro CKK, Leoš FRECER: 22 celkem, 7v kat. a Vladimír PAVELKA: 42 celkem a další bramborové 4 místo v kat. 50+. Nutno napsat, že borci před Laďou byli i o více než 10let mladší a proto i toto umístění je výborným výsledkem.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 30. 07. 2012 | 1388 přečtení | Počet komentářů: 236 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.