Informace

SOBĚSLAVSKÝ KENDA GALAXY MARATON 2012

Předposledním maratonem letošního ročníku GALAXY SERIE je tradičně Soběslavský Kenda Galaxy maratón s cílem na plovárně v Soběslavi. Letošní ročník se konal 22. září a jeho výsledky naznačily umístění závodníků v celkovém pořadí Galaxy-série 2012. Tentokrát si počasí pohrálo a noc před závodem pršelo,při závodě naopak i vysvitlo slunce, trasa pak byla blátivá, technicky náročná, ale přesto rychlá....

....  Zajímavý se chystal souboj mezi juniorkami Natkou Šrůtkovou (CKK) a Věrkou Nezvedovou (Cyklo Mikulášek). Tentokrát se více štěstí přiklonilo na stranu Natálie a vyhrála svoji kategorii, druhou pak byla právě Věra. Mezi juniory zajel slušně Pepa Truhlář (99 celkově/15kat).

V kategorii mužů 60+ zabojoval Vlad.Pavelka a i přes pád zajel pěkné 5-té místo, celkově 110-tý. V kat.40-49 Leoš Frecer i přes technické problémy s řetězem 56/16kat a Jiří Šrůtka st. 85/27kat. Poslední závody v kategorii mužů 30-39let si užívá Libor Šaroun, tentokrát si vyjel 2 místo v kat. a celkově 6.místo na kratší trati.

Posledním závodem bude už příští víkend Galaxy Catlike Zručský maratón v Kácově, který je i Mistrovstvím Galaxy Série a v cíli se budou rozdělovat dvojnásobné body.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 23. 09. 2012 | 1271 přečtení | Počet komentářů: 6697 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.