Informace

Galaxy série č.3 - Rožnov p/R.

Nekonečné kopce a krásné výhledy na Beskydy - to jsou hlavní ikony třetího ze závodů GALAXY série 2013 - Petyša tour maratonu v Rožnově pod Radhoštěm. Závod se konal 15.6. a slunečné počasí poslalo na start na 350 závodníků, z toho 200 na kratší 31km s převýšením 850m. Za CKK startovali opět 4 muži a 1 dívenka.....

.... a opět nepřijeli s prázdnou. Vítězstvím v kategorii dívek na koloběžkách se Natálka Truhlářová stala nejúspěšnějším závodníkem CKK. Mezi muži 40-49let se Libor Šaroun postaral o další bednu, byl druhý, když o spurt v závěrečné fázi závodu přišel díky techn.problému s řazením na přesmykači a tak dokončil na "malou placku" a pouze sledoval, jak mu soupeři rychlostně odjíždí. Ve stejné kategorii byl pak Leoš Frecer 5-tý, Josef Truhlář ve své juniorské 6-tý a Vladimír Pavelka 7-mý mezi veterány. Dalším závodem je po delší odmlce Pálavský krpál v Mikulově, který dle instrukcí je i mistrovským závodem s větším počtem bodů do celkového pořadí.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 18. 06. 2013 | 1391 přečtení | Počet komentářů: 1822 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.