Informace

ŠANOVSKÝ CYKLOZÁVOD 2013 + foto

Už 3.ročník maratonu s názvem  Šanovský cyklozávod se konal 13.7. v zázemí Sportcentra v Šanově. Trasa na 2.kola dala 50km a suchý podklad a příjemné letní počasí slibovalo "letecký závod". Hlavním pořadatelem maratonku je člen CKK Jirka Forman a bylo vidět, že svou práci s pořádáním bere vážně.....

..... Závod byl zahájen letmým startem po předchozím nezávodním průjezdu obcí a hned po symbolickém mávnutí praporkem se jelo naplno. Na čele se usadila osmička  závodníků, ze které asi na 8-mém km odskočila dvojice Jiří Křivánek (hotel PRESTIGE ****) a závodník CKK Libor Šaroun. Náskok stále zvyšovali a o vítězství  se rozhodovalo na posledním km, kdy si drtivým nástupem dojel J.Křivánek pro 1. místo v závodě. Libor tak alespoň zvítězil ve své kat. mužů 40-49let. (čas 1:34,15hod)

Jiné podium už pro CKK nezbylo, tak alespoň výsledky ostatních: V.Pavelka 4.místo muži 50+, Leo Frecer 5. místo 40-49let, J.Kutina 6.místo 19-29let, a o kategorii ostaršený J.Truhlář 7.místo 19-29let