Informace

KOLKOLEM Vémyslic 10.8.2013

 Dalším závodem nově zařazeným do CKK cupu 2013 byl 4.ročník maratonu Kolkolem Vémyslic, který 10.8. v 10:30 odstartoval další pokus závodníků našeho klubu o pódiová umístění. Nevedli si špatně a nebýt zakufrování dvojice z CKK Frecer, Truhlář mohlo být ještě veseleji......... trasa byla i po večerním deštíku suchá a rychlá, jen v brodu, který se jel hned 3x bylo trochu více vody, jinak trasa kopírovala tu z loňského ročníku.

  Absolutně nejrychlejším a tím i vítězem své kategorie 40-49 let se stal Libor ŠAROUN, který vylepšil i svůj čas z loňska. 3.místo ve stejné kategorii  mužů 40-49 získal Jiří ŠRŮTKA, který si zajel svůj nejlepší závod sezony. Další, tentokrát 2.místo bral Vladimír PAVELKA, který, ač patřící do kat 60+, zde závodil s mladšími (kat.50+) a počínal si opravdu zkušeně :-).

Dvojice Frecer, Truhlář + další 3 borci bohužel sjela asi na 15-tém km z trasy a než svůj omyl zjistili, byla již větší část pelotonu dávno pryč. U jejich výsledků proto najdeme nepopulární DSQ. Nutno dodat, že se v okamžiku své chyby  pohybovali na průběžné 3-7 pozici absolutně, což by zřejmě znamenalo další bednu pro CKK, tím více chyba mrzí :-(

http://www.kolkolem.com/?page_id=14

Foto - vyhlašování výsledků + V.Pavelka na trati

   


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 10. 08. 2013 | 1254 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server