Informace

Lahofer Author CUP 2013 – výsledky + reportáž

V sobotu 7. 9. se konal již 7. ročník MTB maratonu Lahofer Author Cup, známého pod názvem Lančovská Pohádka. V krásném letním počasí se letos na start závodu postavilo 204 závodníků, kteří si museli poradit nejen se soupeři, ale i s brodem přes řeku Želetavku, několika výjezdy a sjezdy, z nichž tím posledním trať v délce 48 km končí v cíli který je v chatové osadě Pohádka. Pády a technické závady se tentokrát nevyhnuly ani znojemským závodníkům...


Absolutním vítězem se stal s časem 1:42:15 zkušený závodník a několikanásobný mistr republiky v závodech horských kol Milan Spěšný, rekord tratě z  1. ročníku (1:39:26) však zůstal nepřekonán.
Závodníci Cyklo Klubu Kučera se rozhodně na trati neztratili, Libor Šaroun a Josef Truhlář ml. obsadili ve svých kategoriích 2. místo a tým CKK 1 ve složení Libor Šaroun, Michal Navrkal a Nikola Smutný obsadili celkově 3. místo z 20 týmů.
Po startu hlavního závodu odstartovaly postupně i 4 kategorie vloženého závodu dětí, kterých se letos zúčastnilo rekordních 55 závodníků, kteří soutěžili na okruzích v rámci areálu.
Záznam ze závodu na ČT Sport (od min. 8:30)

| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 08. 09. 2013 | 1719 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server