Informace

Galaxy série č 8. - Strašice u Rokycan "TOUR DE BRDY"

JE DOBOJOVÁNO!!!      Závodem Tour de Brdy ve Strašicích u Rokycan byla ukončena letošní Galaxy-série, která čítala 8 závodů, z nichž se počítalo do celkového pořadí nejlepších 5 výsledků. Na nejvzdálenější závod série 2013 se vydala i pětice závodníků CKK, jednak, aby se  poprali o dílčí výsledek v závodě a někteří hlavně pojistit své výsledky v celkovém pořadí.....

....... vše se povedlo tak napůl. Vladimír Pavelka a Pepino Truhlář, kteří jeli upevnit své celkové pozice se sice nikam nepropadli, ale ani neposunuli, Vladimír 4.místem v kategorii upevnil své podiové celkové umístění a Pepino dorazil na start s horečkou a začínající chřipkou, která jej doslova smetla a dojel opravdu vyčerpán hluboko v poli závodníků. Jak oba dopadli celkově? Jakmile budou oficiální výsledky, bude článek o nich i o startech dalších závodníků CKK.

Jediný, kdo vydřel bednu byl dnes Libor Šaroun, paradoxně dojel nejlépe v absolutním pořadí v závodě, dnes celkově třetí, ale i nejhůře ze všech závodů série v jeho kategorii...taky 3-tí (první dva byli ze stejné kategorie mužů 40+!!!) Nutno dodat, že z osmi startů v Galaxy-sérii dovezl pro CKK bednu na všech osmi závodech a dle jeho slov "každá bedna se počítá!" se jedná o nejúspěšnější sezónu závodníka MTB za CKK.