Informace

CMT Pálava - Pavlov 12.4.

Ve stejném termínu jako Dukovanské okruhy se v nedalekém Pavlově konal už druhý závod CykloMaraton Tour 2014. Start  byl v místním kempu, hned po startu výjezd 2km až ke kostelu s 12% stoupáním a pak velmi svižný závod po lednicko-valtickém areálu a blízkém okolí.

Jako rozjezd do bikové sezony pojali tento závod  i zástupci CKK. Bez ambicí a šance na slušný výsledek díky nulovému přídělu bodů z 1.závodu se postavili do hlouby startovního pole, někde za prvních 100 bikerů.....

..... nepříjemným faktem bylo i to, že do pohybu se dali až půl minutku po výstřelu a to už ti nejrychlejší ukrajovali první stovky metrů. Stíhací jízdu pak předvedli Michal Navrkal a Libor Šaroun, kteří se prokousávali polem závodníků kupředu. V závěru při dělení tratí zbyli z jejich balíku závodníků jen 4 bikeři a ti si to rozdávali o stupně vítězů. Záverečný nástup znojemských bikerů odpojil zbylé dva a dojezd do cíle byl čistě mezi Michalem a Liborem na férovku. I přesto, že závodníci byli vybaveni čipy, rozhodl rozhodčí o tom, že oba dojeli se stejným časem a proto se dělili o třetí místo v kategorii "muži 24let a více"!!!!. Poraženi byli jen závodníky, kteří měli VIP místa do první vlny a o kterých neměli ani potuchy, že byli na startu vepředu. Dalším startujícím byl příznivec CKK Leoš Svoboda, který dojel ve stejné kategorii 18-tý a dále Josef Kutina, startující na dlouhé trase, který dokončil jako 261 abs. a 49-tý v kat muži 20-29let

Příštím závodem už bude první závod Galaxy série v Tálíně.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 16. 04. 2014 | 1113 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.