Informace

Kolo Pro Život - Burčáktour 5.9.2015 je za námi - FOTO

13. závod letošního seriálu KPŽ - Burčák Tour se jel ve Znojmě druhým rokem, zázemí závodu však bylo oproti loňsku přesunuto z areálu v Dobšicích do prostředí Louckého kláštera a změna určitě prospěla k lepšímu. Ve všech kategoriích startovalo necelých 2000 cyklistů, nejpočetnější byl závod na 57 km. Za Cyklo Klub Kučera se zúčastnilo jen několik startujících, většina byla buď na trati v roli pořadatele nebo na MTB maratonu v Soběslavi. I tak se podařilo na trati 31 km získat dvakrát bednu. Nejprve 2. místo Míša Navrkalová v kategorii kadetek a stejné místo obsadil v kategorii mužů do 40 let Michal Navrkal.