Informace

JČ MTB liga - Soběslavský maraton

   5.9. se převážná většina závodníků CKK pokusila bojovat o poslední body do Jiho-české mtb ligy v Soběslavi hlavně proto, že šlo o mistrovský závod s větším počtem bodů a byla reálná šance se umístnit na bedně v celkovém pořadí........ největší šanci měla Jarmila SVOBODOVÁ, stačilo závod bezpečně dokončit a bedna byla jistá.Jarka jela na jistotu,bedna v závodě utekla o "fous", ale bodů za 4.místo bylo dost a v celkovém pořadí vybojovala Jarmila krásné  2.místo v JČ MTB lize 2015. Gratulujeme!!!

  Další šanci v celkovém pořadí měl Libor Šaroun, musel by ale dnes zvítězit a proto se hned v prvním výjezdu pokusil o nástup z čela a roztrhání skupiny nejrychlejších. Bohužel nevydržela technika, prasklý řetěz znamenal konec závodu. Možná pro většinu z balíku, Libor si však vyžádal nýtovač od jednoho ze soupeřů, opravil defekt a závod dokončil. Celkové šance však byly pryč.

Naopak závod výborně rozjeli Leoš Frecer a Leoš Svoboda, spolupracovali celou trasu a Leo může být spokojen s narůstající formou a Leoš SVOBODA si suverénní jízdou vyjel první místo v kat.50+ . 

 Další pěkné umístnění zajel Vladimír Pavelka, čtvrté místo mezi M60+ je výborný standart, na který jsme u Ládi zvyklí . 


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 06. 09. 2015 | 841 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server