Informace

Chýnovský maraton Jč liga - 2.závod

4.6. se v Chýnově u Tábora konal druhý závod Jihočeské MTB ligy - CHÝNOVSKÝ MARATON 2016. Na startu se objevili všichni členové A-týmu CKK a domů jeli hned s několika pódiovými umístněními....

....Déšť minulých dní a zprávy z tratě hlasily hodně louží, hodně bláta a záchranit trochu jetelný závod mohlo jen slunce a vítr. A stalo se. Sobotní ráno bylo dusné a teplé, kde při rozjíždění bylo vody několik čísel, v závodě už voda nebyla, zbylo jen bláto. Aspoň tak :)

Na start dlouhé trasy se postavili Michal Navrkal a Leo Frecer, oba jeli hlavně pro body, Majkl dojel 24 abs. a 9.v kat 40+, Leo byl pak 91-ní  a 35 v kat.

Na krátké se prezentoval zbytek týmu. Nejrychleji byl v cíli Libor Šaroun, i přes dva pády v blátě byl v cíli 3 absolutně, první v kat 40+. Další bednu zajistil Leoš Svoboda, 27celkem/3. v kat. M 50+. Nejrychlejší ženou v cíli byla skoro- juniorka Míša Navrkalová, takže 1.mezi juniorkama a 37 v absolutním pořadí. Pátá mezi juniorkama v cíli byla mladší ze sester Navrkalových Nikolka a díky vyhlašované první pětici v každé kategorii se také koukla na bednu pro "velké".

Výsledky ostatních na velkou bednu nestačily, uvidíme příště :)

Jasnou záležitostí byl pak závod dětských kategorií, kde sestry Navrkalovy převálcovaly všechny soupeřky ve svých kategoriích a braly 2x zlatou.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 05. 06. 2016 | 952 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.