Informace

2. GRAND ITALIA maraton - Hrušovany 7.8.2016

Jako náhradní podnik za Excalibur Hatě maraton se uskutečnil netradičně v neděli 7.8.druhý závod startující v Hrušovanech s názvem Grand Italia Maraton. Po jarním propršeném prvním pokusu se tentokrát podařilo objet závod celý, nezkrácený, včetně motokrosové tratě a na startu byli i závodníci našeho klubu...

Závod je vzhledem ke stejnému pořadateli zařazen i do CKK cupu jako náhradní závod za letos nekonaný Excalibur maraton Hatě

Na krátší 27km trase bez rozdílu kategorií se prezentovaly sestry Navrkalovy, Míša vyhrála kategorii žen, Nikolka dojela na 6.místě a 5-tá byla mezi ženami Veronika Formanová. Mezi muži bez rozdílu kategorií se do cíle dostal nejrychleji z našich Leoš Svoboda, kterému pohyb v uniknuvší trojici zaručoval bednu, třetí místo je krásný vysledek. Páty pak dojel Leoš Frecer.

Na dlouhou se vydali Libor Šaroun a Michal Navrkal, Libor dojel do cíle jako 8-mý absolutně a jako třetí mezi M40+, Michal pak dokončil jako 21.abs. a 7-mý v kategorii.

Dalším závodem CKKcupu je G70 - závod do vrchu.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 09. 08. 2016 | 992 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.