Informace

MTB závod "Okolo Stejskala" Rouchovany 3.9.2016

1. ročník MTB závodu "Okolo Stejskala" se konal tuto sobotu nedaleko Rouchovan na Třebíčsku. Stejskal není ani místní pan starosta ani vyhlášený místní cyklista, ale rybník, kolem kterého se jel dopoledne závod dětských kategorií a ve 13:00 hod. ostartoval závod dospělých....

I přesto, že z důvodu účasti našich závodníků na jiných závodech měl CKK Znojmo tentokrát zastoupení pouze v dětských kategoriích, získali jsme 3 x bednu!  Nejprve Tomáš Jelínek v kategorii 10 - 11 let získal 2. místo a protože se mu trať zdála krátká, startoval o chvíli později v kategorii starších, kde své umístění zopakoval. Během 30 - ti minut tak získal dvě stříbrné medaile. Starší sestra Kristýna Jelínková, závodící letos naposledy v dětských kategoriích, získala 3. místo a domů si tak kromě zážitků dovezla bronzovou medaili.

Počasí, zázemí startu a cíle, prostředí závodu i pořadatelské zabezpečení fungovalo velmi dobře až na jednu dopolední nepříjemnost, za kterou nemohli pořadatelé. Při projíždění tratě před závodem se na trati ztratily 2 děti. Po marném očekávání opozdilců v prostoru startu a cíle se tak do hledání nejprve vydali vlasní rodiče, poté se zapojili místní pořadatelé, bylo vyhlášeno pátrání přes starosty v okolních obcích a nakonec se zapojily i 3 policejní vozy. Děti se nakonec ve zdraví po 3 hodinách našly, závod však bohužel nestihly.

Závod dospělých  na 25 nebo 50 km startoval ve 13:00 hodin, vzhledem k účasti na jiné akci jsme však nemohli čakat na jeho dojezd - mezi startujícími byla i řada znojemských cyklistů, tak je snad najdete ve výsledcích na stránkách pořadatele ZDE

FOTO z dětských závodů ZDE

| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 03. 09. 2016 | 1134 přečtení | Počet komentářů: 23 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.