Informace

Vinice Hnanice - výzva pro členy a příznivce Cyklo Klubu Kučera Znojmo

V souvislosti s přípravou akce 3. ročníku klasického závodu horských kol MOUNTAINBIKE Vinice Hnanice, která se koná v sobotu 24. 9. 2016, žádáme zájemce o pořadatelskou pomoc. Podrobnější informace o závodu na našem webu a www.vinice-hnanice.cz. Tento závod spolupořádáme se subjektem Vinice Hnanice...Co potřebujeme?

1) Vyznačit trať, které se uskuteční v úterý 20. 9. (dle momentální meteorologické situace a po vzájemné dohodě)  Sraz zájemců u skladu CKK Znojmo v areálu firmy MEDICASTO – stejný objekt v kterém je kancelář CKK Znojmo, Vídeňská tř. 707/25 v 16.00 hodin. Časová náročnost max do 19.00 hodin. Potřeba dvě skupiny max. čtyřech lidech  (řidič + 3). Vozidla i s řidiči zajištěna.

 

2) Celkem 15 pořadatelů v termínu od 7.15 hodin v sobotu 24. 9. 2016 před hotelem Vinice Hnanice.

 Využitelnost:

-         prezentace závodníků (převzetí přihlášek pro jednotlivé kategorie, startovné, 

          předání igelitky a další organizační otázky v místě prezentace, příprava prostoru

          startu a cíle následně pomoc rozhodčímu při evidenci průjezdů závodníků a

          organizace dětského závodu, převzetí vest a předání odměny pro pořadatele

-               obsluha (prodej drobných cyklistických doplňku a prezentace činnosti CKK pro tři

     osoby )

-               obsluha (Dětský dopravní koutek – omalovánky, dopravní testy, šlapací káry)

-               obsluha (občerstvovací stanice pro dospělé – dovoz a instalace věcí)

-               obsluha (občerstvovací stanice pro děti – instalace věcí)

-               obsluha (servisní místo – start + u občerstvovací stanice 2 mechanici)

-               pořadatelé na trati – 5 osob

3) Celkem 5 pořadatelů v termínu od cca 16.00 hodin v pátek 23. 9. 2016 před hotelem Vinice Hnanice – příprava zázemí, naplnění igelitových tašek, překontrolování značení a instalace označení v areálu a výstavba stánků + pneumatické brány

Převoz k hotelu a zpět po dohodě zajištěn

 

Přibližný termín ukončení v den akce v 15.00 hodin (obsluha prezentačních stánků cca do 17.00). Každý pořadatel potřebuje pro  případ zajištění první pomoci funkční mobil s možností volání v příhraniční oblasti.

V případě zájmu uveďte své jméno, telefonický kontakt (mobilní telefon, který budete v uvedený den používat pouze v případě nouze), místo srazu, dopravní možnosti – tzn. přijedete na kole, autem a můžete přivést další zájemce nebo zajistit rozvoz pořadatelů na trať nebo potřebujete odvoz ze Znojma a zpět.  

Tyto informace jsou pro celkovou organizaci zabezpečení pořadatelské činnosti na celé trati velmi důležité již před samotnou akcí zásadně a pouze elektronickou cestou na

 e-mail: cykloklubkucera@seznam

Sraz všech pořadatelů:

a)      před kanceláří Cyklo Klubu Kučera Znojmo, ulice Vídeňská 707/25 v 7.00 hodin určeno pro zájemce o odvoz a pro řidiče s volným místem v autě

b)     před budovou hotelu Vinice Hnanice v 7. 15 hodin. Platí pro všechny

Následuje proškolení pořadatelského sboru a rozdělení na jednotlivé místa v místě školícího centra (za přírodním koupalištěm). Potom individuální doprava na místo určení dle předaných dispozic.

 

Co nabízíme?

Úhradu cestovného v případě, že v autě pojedou minimálně tři pořadatelé. (tato podmínka neplatí pro další rozvoz pořadatelů)

Občerstvení v místě akce (strava + pití na stanoviště  – jídlo + pití v cíly závodu)

Ochutnávka vín a burčáků v odpolední části akce Hnanické Svatováclavské slavnosti vína – začíná od 14.00 hodin (poukázky po ukončení pořadatelské činnosti při vrácení vesty)

Odměna ve výši 200,-  po odevzdání reflexní vesty – v místě zázemí CKK Znojmo

 

Termín, do kterého je nutné se nejpozději ozvat:

1) vyznačení tratě -  pátek  16. 9. 2016

2) pořadatelská činnost - středa 21. 9. 2016

 

Kontakt na případné dotazy:

Čestmír Vala, tel. 608 736 135

Potvrzení účasti  na:  e-mail:cykloklubkucera@seznam.cz

 

 

Info pro závodníky za CKK Znojmo

 

Podrobnější info o jednotlivých kategoriích na našem webu a www.vinice-hnanice.cz

 

POZOR: každý člen CKK Znojmo, který má zájem o start vyplní přihlášku a zašle na e-mail: cykloklubkuceraznojmo@seznam.cz

 

Přihlášeni za CKK Znojmo, nebo rodinný popřípadě firemní a závodní tým nehradí startovné, ale musí zajistit pořadatele. Maximální kapacita rezervovaných startovních čísel v počtu 10. V případě, že se nepodaří zajistit pořadatele bude nucen uhradit startovné. Nominace se startovním číslem bude zaslána později na jednotlivé jezdce samostatně.

 

Druhý den v neděli 25. 9. 2016 se uskuteční pro příznivce a členy spolku Cyklo Klub Kučera Znojmo akce „Ukončení sezóny“. Program a přihlášky viz samostatný článek.

 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 11. 09. 2016 | 956 přečtení | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server