Informace

Klidová zóna – zábava pro celou rodinu 16. - 17. 9. 2016

Spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo v době Znojemského historického vinobraní nabízí několik aktivit v klidové zóně mezi budovou Sokola Znojmo a sportovní halou na ulici F. J. Curie... Přístup do areálu je možný z ulice Sokolská, Havlíčkova nebo přes Horní park od plaveckého bazénu z náměstí Svobody nebo Komenského kolem atletického stadionu. Zábavný program pro celou rodinu začíná v pátek 16. září v 13.00 hodin a v sobotu 17. září od 9.00 hodin. V těchto dnech budou atrakce přístupny přibližně do 20.00 hodin. Děti se mohou těšit na několik druhů šlapacích kár, koloběžek, trojkolek, trampolíny, skákací hrad, výtvarnou dílnu a nejmenším poslouží dětský koutek v budově.

Dětský dopravní koutek pro předškoláky a prvňáčky: Pro zájemce z řad starších dětí jsou připraveny testy a znalostní kviz dopravních značek. Úspěšní školáci i předškoláci obdrží malou odměnu. Rodiče mají možnost v informačním stánku vyzkoušet elektrokola, získat tipy na výlety v našem regionu, mapové podklady a různé informační letáky. Doprovod malých návštěvníků uvítá v klidu pozorovat děti při jejich dovádění a přitom se občerstvit a posedět v přilehlé venkovní restauraci. Bowling a dětský koutek bude po celou dobu v provozu. V letošním roce program zóny opět doplní Ivan Křivánek s „flotilou“ dřevěných kol a dvě budou určeny k jízdě pro dětské návštěvníky. Martin Zehnal představí několik cyklistických kuriozit a odvážnější si mohou některé exponáty vyzkoušet. Méně zdatné cyklisty čeká výstava kreslených vtipů s cyklistickou a vinařskou tématikou od Milana Kocmánka. Nově nabízíme cyklistům bezplatnou úschovu kol každý den do 22.00 hodin. Cykloturisté v klidu a bez obavy o své bicykly mohou využít bohatého programu v celém městě. Vstup do jediné klidové zóny s programem není podmíněn vstupenkou na vinobraní.

Podrobněji se můžete s programem seznámit prostřednictvím materiálu Programový průvodce s mapou, který je k dispozici v informačních centrech a u vstupních bran do centra města.

Plakát ZDE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 14. 09. 2016 | 878 přečtení | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server