Informace

CKK CUP 2016 je za námi

Dnešním závodem MTB Vinice Hnanice byl završen seriál 14-ti sportovních akcí, určených pro členy a příznivce našeho cyklo klubu pod názvem CKK CUP 2016....Z celkového počtu 14-ti se počítaly výsledky z 8-mi nejlépe bodovaných akcí. Způsob výpočtu bodů je vždy počítán vzhledem k výsledku vítěze v dané kategorii a v případě výběru z několika tras jsou ty kratší násobeny příslušným koeficientem. Díky tomu spolu mohou soupeřit sportovci nejen různého pohlaví, ale i věku a letošní výsledky to plně dokazují. Z celkového počtu 28 účastníků uhájil i letos prvenství Libor Šaroun s 791 body, následovaný Michalem Navrkalem a Leošem Svobodou. Boj o 4. a 5. místo patřil zástupkyním něžného pohlaví, i když mezi závodnicemi na horských kolech by se o té něžnosti dalo polemizovat....s rozdílem jednoho jediného bodu skončila Míša Navrkalová čtvrtá a Jarmila Svobodová na 5. místě. Vyhlášení výsledků proběhne již tradičně na valné hromadě CKK.

Všem účastníkům přejeme hodně zdraví, štěstí a spoustu krásných sportovních zážitků na akcích CKK CUP 2017, jehož první akce začíná již letos - vánočním během 25.12.

Celkové výsledky si můžete prohlédnout ZDE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 24. 09. 2016 | 1027 přečtení | Počet komentářů: 103 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server