Informace

Cyklokrosové úspěchy rodiny Navrkalovy

Během října a listopadu pořádal TJ Favorit Brno Brněnský cyklokrosový pohár, kterého se účastnily za podpory svého otce i závodnice Cyklo Klubu Kučera Znojmo setry Navrkalovy...Vyhlášení celého poháru proběhlo 24. listopadu v Brně a oběma dívkám se podařilo celkově v seriálu pěti závodů dosáhnout nejvyššího stupínku a získaly tak titul krajských přebornic JMK. Starší Michaela vyhrála v kategorii juniorek a mladší Nikola v kategorii žaček a staly se tak krajskými přebornicemi v cyklokrosu. Sportovně založené dívky podporuje otec Michal, kterému se podařilo v seriálu vybojovat bronzovou příčku.

Míša Navrkalová   Nikola Navrkalová  Michal Navrkal

V listopadu také pokračoval dalšími závody ve Slaném a Čáslavi cyklokrosový seriál TOI TOI CUP 2016, družstvo kadetek CKK Znojmo je z 21 týmů průběžně po 9. závodě s téměř padesáti bodovým náskokem na 3. pozici. V průběžném pořadí je Míša Navrkalová na 12. a Nikola Navrkalová na 23. místě ze 45 závodnic. 

Míša Navrkalová - Čáslav  Míša Navrkalová - Slaný  Nikola Navrkalová - Slaný

Zatím poslední závod se konal na zmrzlé, tvrdé a těžké trati v Jabkenicích. Nikola dojela na 23. místě (celkově 24), Míša po spadnutí řetězu 10. (celkově 11). V týmech zatím drží holky pro CKK Znojmě skvělé 3 místo.

Na startu 1   Na startu 2


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 10. 12. 2016 | 989 přečtení | Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server