Informace

Májová vyjížďka 1.5.2018

Cykloturistický výlet pro několik skupin cyklistů rozdělených dle výkonnosti. Akce je pořádána jako symbolický začátek cykloturistické sezóny. Sraz na cyklostezce u Nové lékárny - Komenského nám od 9:00,  odjezd v 9.30 hodinPro účastníky mladší 15-ti let možnost získání prvních bodů do celoročního seriálu VZP CUP 2018...Následně odjíždí cyklistická kolona na spanilou jízdu městem. Připraveny jsou minimálně tři trasy. Rozdělení do několika skupin s průvodcem se uskuteční po spanilé jízdě na Horním náměstí. Při této příležitosti oficiálně zahájíme 8. ročník kampaně Do práce na kole. Připraveno je i malé občerstvení. Jedna z tras je vhodná pro rodiče s dětmi.

Účastníci této trasy a další zájemci o zařazení do seriálu závodů horských kol Znojemský VZP CUP se na závěr sjedou v hostinci „U Drbalů“ v Bezkově. Toto zařízení je vybaveno materiálem pro základní opravu kol a pro ošetření cyklistů v projektu „Místa technické a první pomoci“ SELF SERVICE, který spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo provozuje od roku 2003 a v letošním roce bude k bezplatnému využití připraveno 30 kontaktních bodů. V cílovém bodě bude pokračovat doprovodný program a prezentace partnerů CKK Znojmo. Pro nejmenší účastníky a další zájemce budou připraveny k zapůjčení trojkolky, šlapací káry, koloběžky a děti získají první body v seriálu Znojemský VZP CUP 2018, který touto akcí začíná. Představí se i místní členové SDH s hasičskou technikou. V cílovém bodě bude pro cyklisty připraven přehled cyklistických akcí v roce 2018, mapové podklady a další užitečné informace. Zájemcům prohlédneme kolo a vystavíme certifikát o technickém stavu bicyklu. 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 20. 04. 2018 | 519 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server