Informace

Znovín CUP 30.6.2018 - výzva pro příznivce a členy

V souvislosti s přípravou akce 20. ročník Vinařská 50 Author Znovín CUP, která se koná v sobotu 30. 6. 2018, žádáme zájemce o pořadatelskou pomoc...Co potřebujeme?

1) Vyznačit trať, které se uskuteční ve středu 27. nebo čtvrtek 28.6 (dle momentální meteorologické situace a po vzájemné dohodě).  Sraz zájemců u skladu CKK Znojmo v areálu firmy Autodoprava Sluka (nová adresa – budova bývalého kamenictví vjezd do areálu v pravo pod prodejem plynu na ul. Dobšická 3399/5).  v 16.00 hodin. Časová náročnost max. do 20.00 hodin. Potřeba dvě skupiny max. čtyřech lidech  (řidič + 3). Vozidla i s řidiči zajištěna.

 

2) Celkem 40 pořadatelů v termínu od 7.30 hodin v sobotu 30. 6. 2018Šatově u obecního úřadu. Využitelnost při obsluze (prodej drobných cyklistických doplňku a prezentace činnosti CKK + odebrání pořadatelských vest a předání odměn pořadatelům- činnost pro ženy) na stadionu TJ Šatov, pořadatelské činnosti na trati a při likvidaci značení a zázemí. Přibližný termín ukončení akce v 16.00 hodin. Každý pořadatel potřebuje pro  případ zajištění první pomoci funkční mobil s možností volání v příhraniční oblasti.

V případě zájmu uveďte své jméno, telefonický kontakt (mobilní telefon, který budete v uvedený den používat pouze v případě nouze), místo srazu, dopravní možnosti – tzn. přijedete na kole, autem a můžete přivést další zájemce nebo zajistit rozvoz pořadatelů na trať nebo potřebujete odvoz ze Znojma a zpět. Znalost komunikace v němčině.

Tyto informace jsou pro celkovou organizaci zabezpečení pořadatelské činnosti na celé trati velmi důležité již před samotnou akcí zásadně. Zasílejte pouze elektronickou cestou na

e-mail: cykloklubkucera@seznam

Sraz všech pořadatelů:

a)      před prodejnou Cyklo Kučera, ulice Kovářská v 7.00 hodin určeno pro zájemce o odvoz a pro řidiče s volným místem v autě

b)     před budovou obecního úřadu v Šatově v 7.30 hodin. Platí pro všechny

Následuje proškolení pořadatelského sboru v přísálí kulturního domu, který je součástí budovy obecního úřadu. Potom individuální doprava na místo určení dle předaných dispozic.

 Co nabízíme?

Úhradu cestovného v případě, že v autě pojedou minimálně tři pořadatelé. (tato podmínka neplatí pro další rozvoz pořadatelů)

Občerstvení v místě akce (strava + pití na stanoviště  – jídlo + pití v cíli závodu)

Ochutnávka vín a dalších produktů  v místě zázemí CKK Znojmo (pivo Znojemský městský pivovar, káva, mošty – Pomona Těšetice vše bezplatně)

Tričko a odměna ve výši 300,-  po odevzdání reflexní vesty – v místě zázemí CKK Znojmo

 

Termín, do kterého je nutné se nejpozději ozvat:

1) vyznačení tratě -  pondělí  25. 6. 2018

2) pořadatelská činnost  -  pondělí  25. 6. 2018

Kontakt na případné dotazy:

Čestmír Vala, tel. 608 736 135

Potvrzení účasti  na:  e-mail: cykloklubkucera@seznam.cz

POZOR: každý člen CKK Znojmo, který je přihlášen na závod za CKK Znojmo, nebo rodinný tým nehradí startovné, ale musí zajistit pořadatele. Maximální kapacita rezervovaných startovních čísel pro první vlnu je 20. V případě, že se nepodaří zajistit pořadatele bude nucen uhradit startovné. Nominace se startovním číslem bude zaslána později na jednotlivé jezdce samostatně. 

Podrobnější informace o samotné akci www.vinarska50.cz


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 17. 06. 2018 | 527 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server