Cyklistický víkend + co nás ještě čeká

Právě proběhlý víkend byl jako stvořený pro milovníky cyklistiky a všichni si v něm mohli najít tu svojí akci...

Přestože předpověď počasí nevypadala příliš optimisticky, nakonec všechny akce proběhly za pěkného počasí, konečně se ochladilo a díky nočním deštíkům se neprášilo.

V pátek proběhla již tradiční Noční vyjížďka za účasti Policie ČR, v sobotu se na Vranovské přehradě konal 12. ročník LahoCupu a v neděli odpoledne se sešli vyznavači jízdy do vrchu na Gránické 70.

V sobotním závodě na Vranovské přehradě si z našeho klubu pro umístění na bedně dojeli  Tomáš Jelínek (1.místo) a Daniel Pelech (3.místo) v kategorii 10 - 12 let, Alois Bulín vybojoval 2. místo v kategorii Muži E. Celkové výsledky Lahocupu najdete ZDE

Nedělní Gránickou 70 letos vyhrál talentovaný teprve 15-ti letý Marek Jelínek, nejrychlejší čas z roku 2014 ale zůstal o 4 sekundy nepokořen. Celkové výsledky Gránické 70 najdete ZDE + FOTO

A co nás ještě čeká?

MTB závod Okolo Stejskala v Rouchovanech, který se měl konat příští sobotu, je z důvodu probíhající těžby dřeva zrušen - více na stránkách pořadatele ZDE

8.9. proběhne znojemský závod Kolo pro život

29.9. bude po dvouleté pauze uspořádán 4. ročník MTB závodu Excalibur City, který po zrušeném závodě v Rouchovanech zařazujeme nově do seznamu letošního CKK Cupu.

Takže do posledních závodů letošního roku plno sil, elánu a hlavně bez pádů a úrazů.

| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 26. 08. 2018 | 721 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.