Informace

Májová vyjížďka 2020 - poprvé jinak

Od roku 1990 se scházejí cyklisté ze Znojma a okolí 1. května na tradiční Májové vyjížďce.   Vydaří-li se počasí, nebývá výjimkou účast i kolem 200 cyklistů...V souvislosti s aktuálně vyhlášenými opatřeními a omezeními vlády ČR souvisejících s celosvětovou pandemií viru COVID-19 dochází k podstatným změnám.

Není možné se z důvodu respektování nařízení vlády sejít na tradičním místě srazu na Kovářské ulici ve Znojmě a jet společně na kontrolní cílové místo. Na základě povolených aktivit se však této akce můžeme zúčastnit alespoň symbolicky. Co to znamená?

-        Na kole lze do přírody vyjet maximálně ve dvou (v případě rodinných příslušníků žijících v jedné domácnosti i ve větším počtu). Od 27.4. zvýšeno na 10 osob

-        V obydlených prostorách a místech s výskytem více osob (typicky, než se z města dostanete do přírody) je nutné mít nasazenu roušku, jakmile se ocitnete sami v přírodě, lze ji sejmout.  

-        Projet si můžete libovolnou trasu a symbolicky tak zahájit cyklistickou sezónu

-        Z dobře informovaných zdrojů víme, že bude v tento den v Podmolí v Hospůdce u Rybníka otevřeno výdejní okénko, kde bude možno se v souladu s respektováním všech nařízení občerstvit.

Všem přejeme hlavně hodně zdraví a výdrž překonat současnou pro všechny z nás nelehkou situaci. Jakmile to bude možné, společné akce a závody znovu s velkou chutí rozjedeme a společně se budeme těšit z obnovených sportovních aktivit.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 23. 04. 2020 | 262 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server