Informace

Cyklo zábava pro celou rodinu 11. - 13. 9.

S ohledem k zrušení akce  Znojemské historické vinobraní se doprovodný program pod názvem Klidová zóna – zábava pro celou rodinu, který se pravidelně konal mezi sportovní halou a budovou Sokola Znojmo, uskuteční jako celodenní program s obdobným program v skladovém  areálu Znovínu Znojmo...Prostor, ve kterém působí 1. Mezinárodní cykloturistické centrum informací a služeb v ČR, ul. Melkusova 3053, cca 25 m od vstupu na koupaliště Louka. V pátek 11. 9. od 14.00 do 19.00 hodin. V sobotu a neděli vždy od 9.00 do 19.00 hodin.

Program je připraven především pro rodiny s dětmi. Děti mohou využít šlapací káry a trojkolky. Výtvarně nadané děti potěší malovací kolo. Zájemci o historii cyklistiky ocení výstavu dřevěných historických kol s možností testovacích jízd. Cyklistické kuriozity v několika originálních provedeních nadchnou kluky i tatínky, stejně jako výstava vozů ŠKODA a RENAULT s ukázkou elektrovozů. Pro všechny děti velká herna SEVA a kompletní limitovaná edice  Igráčků s rouškou. Nejen pro cyklisty dopravní testy k prověření znalostí. BESIP rozdá všem reflexní předměty využitelné na kolo, školní brašny a oděv. Rodiče a doprovod zaujmou kreslené vtipy s vinařskou a cyklistickou tématikou. Pro podzimní cyklovýlety do okolí se bude hodit lokální cykloprůvodce a mapové podklady i pro příhraniční část Rakouska a s další nepřebernou nabídkou aktivit v regionu je možné se seznámit v specializovaném cyklistickém centru. Občerstvení pro malé i velké návštěvníky. Vstupné na všechny aktivity dobrovolné. V případě nepříznivého počasí může být program částečně omezen nebo zrušen.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 07. 09. 2020 | 136 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server