Informace

Cyklo zábava pro celou rodinu 10. - 12. 9. 2021

Pravidelnou akci, kterou spolek Cyklo klub Znojmo pořádá pod názvem Klidová zóna – zábava pro celou rodinu v době Znojemského historického vinobraní není možné již druhým rokem pořádat na stejném místě obdobně jako celé Znojemské vinobraní....Celou akcí přesouváme do skladového areálu Znovínu Znojmo a, s, cca 25 m od vstupu na koupaliště Louka. V místě, kde provozujeme 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR. Zábavný program pro celou rodinu s cyklistickou tématikou začíná v pátek 10. září v 14.00 hodin a v sobotu a neděli od 9.00 hodin. Každý den budou atrakce přístupné do 19.00 hodin. Děti se mohou těšit na několik druhů šlapacích kár, koloběžek, trojkolek, skákací hrad, výtvarnou dílnu a pro nejmenší dětskou hernu s Igráčkem a stavebnicí SEVA. Malovací kolo ocení především kreativní děti. Dětský dopravní koutek pro předškoláky a prvňáčky. Pro zájemce z řad starších dětí jsou připraveny testy a znalostní kviz dopravních značek. Školáci obdrží dopravní rozvrh hodin a předškoláci omalovánku s pastelkami. Rodiče mají možnost si vyzkoušet elektrokola, a především pro návštěvníky z větší dálky poskytneme informace o cykloturistice v regionu. Doprovod malých návštěvníků uvítá v klidu pozorovat děti při jejich dovádění, a přitom se občerstvit, posedět a třeba využít relax zónu. Méně zdatné cyklisty čeká výstava kreslených vtipů s cyklistickou a vinařskou tématikou od Milana Kocmánka. Celému areálu dominuje největší funkční jízdní kolo v ČR od Martina Zehnala. Autor tohoto skvostu představí dalších cyklistické kuriozit, které je možné i vyzkoušet. Poznat jízdu na „kole“ před 200 lety můžete zkusit na dřevěných kolech – drezínách – kostitřasech, které ze své bohaté sbírky zapůjčil Ivan Křivánek.

Jsme připraveni i na majitele elektrokol. První veřejná nabíjecí stanice ve Znojmě pro elektrokola je k dispozici cca pro 92 % elektrokol v ČR. Drobné seřízení a opravy můžete díky servisnímu stojanu zvládnout úplně sami. Znečištěné kolo nemusíte umývat v garáži nebo na parkovišti. Bezplatně můžete využít prototyp samoobslužného mycího boxu pro jízdní kola.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 05. 09. 2021 | 283 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server