Informace

VZP CUP 11. 6. 2022 ŠATOV

Další akce letošního seriálu VZP CUP 2022 se koná v sobotu 11. června od 10:00 hod. v Šatově...Letos poprvé zařazená akce - závod horských kol se uskuteční v sobotu 11. června od 10:00 hod. na svažité louce na okraji obce Šatov. (na plakátech a v místním tisku je uveden nesprávný čas začátku). Registrace možná od 9:30 hod.

Na stejném místě se již několik let koná silvestrovský závod v cyklokrosu. 

Souřadnice: 48.7943603N, 16.0034219E

Mapka pro příjezd autem: ZDE

Parkování vozidel možné v místě označeném na mapce "Parkoviště". Parkoviště bude vyznačeno kužely a orientační šipkou stejně jako přístup k místu akce. Vjezd automobilů na místo startu a cíle závodu nebude možný. Na komunikaci směrem k místu konání závodu (označeno zeleným křížkem) budou probíhat v sobotu dopoledne stavební práce s autojeřábem.

Na kole možný příjezd z několika směrů -  podél potoka Daníž od obce Hnanice (4) / od hotelu Happy Star - Hnanice (1) / polní cesta od silnice Nový Šaldorf - Šatov směrem k obecnímu úřadu (2) / podél potoka Daníž od Nového Šaldorfa - Chvalovic (3) (viz. mapka ZDE). 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 30. 05. 2022 | 143 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server