Informace

Dětský dopravní den v sobotu 2. 6. - FOTO

V letošním roce poprvé využíváme pro 4. akci Znojemský VZP CUP nové dětské dopravní hřiště na konci ulice Marie Kudeříkové. 

 

Foto z dnešního dětského dopravního dnePřilehlé plochy budou využity pro prezentaci Městské Policie Znojmo, Zdravotnické záchranné služby Brno, pracoviště Znojmo a pobočky Českého červeného kříže, Hasičského záchranného sboru a Policie ČR.   Na děti čeká několik soutěží a atrakcí mezi, které jistě patří šlapací káry pro větší děti a trojkolky, odrážela a koloběžky pro menší děti. Děti mohou přijet na jízdním kole a členové pořádajícího zájmové sdružení Cyklo Klub Kučera Znojmo uskuteční technickou prohlídku jízdních kol a cyklistických přileb. Rodiče tímto získají bezpečnostní certifikát, který je bude informovat o technickém stavu kol jejich potomků a o případných nutných opravách. Prohlídka se uskuteční hned u vchodu do dětského dopravního hřiště a zároveň dětem poslouží i na jízdu v areálu hřiště. Pro děti, které budou mít kolo v bezvadném technickém stavu připravil partneři BESIP a ČOKO Citonice drobné ceny. Na stejném místě je zajištěno i hlídání kol účastníkům dětského dne. Nejen děti přihlášené do seriálu akcí VZP CUP 2012 čeká test znalostí dopravních značek a dalších předpisů potřebných pro bezpečný pohyb na kole. Teoretické znalosti prověří a nejlepší účastníky odmění příslušníci Městské Policie Znojmo. Praktické dovednosti v poskytování první pomoci si mohou děti vyzkoušet na stanovišti první pomoci. Ukázka vybavení techniky Dopravní Policie ČR nadchne především kluky a tatínky.  Těšíme se na vás v sobotu 2. 6. 2012 od 9.00 hodin na dětském dopravním hřišti za prodejnou Elektro Hanzel.  Předpokládaný konec akce v 13.00 hodin. Další v pořadí 5. akce Znojemského VZP CUP bude závod horských  na Načeratickém kopci 20. června. Start 16.00 hodin.

Plakát celého seriálu VZP CUP 2012


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 31. 05. 2012 | 1447 přečtení | Počet komentářů: 974 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server