Informace

Cykloturistika na Znojemsku - veletrh Region tour 20. - 23. 10. 2022

Po dvouleté odmlce zapříčiněné hygienickými opatřeními v souvislosti s pandemii COVID - 19 pokračuje v dlouholeté tradici dalším již 31. ročníkem Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech, přehlídkou toho nejlepšího s široké nabídky ČR. Tradiční lednový termín je v letošním ročníku nahrazen říjnovým datem 20. - 23.10....Cyklo klub Znojmo, který pokračuje 10. ročníkem prezentace nových technologií a vybavení na cyklostezkách a cyklotrasách pod názvem TECHNO PARK - vše pro cyklomobilitu (cyklistická vesnička), zve všechny zájemce o cyklodopravu, cykloturistiku v našem regionu a zástupce státní správy a samosprávy do vzorkovny, která na ploše 200m2 vznikne v pavilonu G1, představí příklady dobré praxe a mnoho inspirujících řešení pro doplnění nejen mobiliáře.

Těšíme se na setkání a děkujeme za mediální podporu.

Podrobnější informace k připravované prezentaci jsou uvedeny v příloze. Příloha obsahuje i návod pro získání vstupenky - zdarma na tuto výstavu, která se uskuteční v areálu BVV v pavilonu G1 od 20. do 23.10. 2022.

PŘÍLOHA


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 26. 09. 2022 | 346 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server