2. závod GALAXY Anlen série 2007 - FOX GALAXY BIKEMARATON Prachatice

V sobotu 12. května se konal 2.závod prestižní jihočeské Galaxy-série, tentokrát se závodníci Cyklo Klub Kučera Znojmo vydali až do Prachatic na místní "FOX Galaxy maraton 2007".

Dvě tratě 63 (převýšení 1580m) a 42 km a hlavně majestátný vrchol Libín (1096m ) slibovaly pěkný závod s mnoha panoramaty a krásnou přírodou. Naštěstí se nevyplnily předpovědi počasí a kromě jedné malé přepršky a trochu silnějšího větru bylo příjemné bikerské počasí.

Na startu obou tras se sešlo na 330 závodníků, na trať kratší se vydala i reprezentantka ČR MTB Tereza Huříková a tuto trať mezi ženami vyhrála.

Ze znojemských závodníků CKK Znojmo si nejlépe vedla Alena Chaloupecká, která se po dlouhém přemlouvání vydala na dlouhou trasu a ve spurtu do cíle porazila o jedinou sekundu reprezentantku Jistebnice. O to větší překvapení bylo, když zjistila, že to byl spurt o vítězství v kategorii! Další stabilní oporou týmu "A" je Roman Meidl, který dojel celkově 29, v kat.4 a také Martina Špačková, která byla 5. ve své kategorii, což jistě bodově přispěje do pořadí týmů po dvou odjetých závodech. Zde jsou výsledky dalších členů CKK :